Informace

Najpredávanejšie produkty

Zľavnené produkty

Zobrazené produkty

Štítky

Rázový uťahovák 2200Nm REDATS P-220

07-02-23

Nový produkt

REDATS

Výkonný - maximálny krútiaci moment je 2200 Nm!
Nádstavce 3/4
"

Viac detailov

Skladom

138,00 € s DPH

Detaily

 Mechanizmus Twin Hammer.
    3 úrovne uťahovania a 1 úroveň odskrutkovania.
    Vystužené vreteno

Pneumatický kľúč určený pre ťažšie a profesionálnejšie úlohy v dielni, vulkanizácii a priemysle. Masívne štvorcové vreteno 3/4 "ľahko zvláda prenos krútiaceho momentu 2200 Nm (maximum), vďaka čomu sa náročné skrutky a matice vzdajú bez použitia príliš veľkej sily. V tomto modeli sú k dispozícii 3 stupne utiahnutia a 1 stupeň odskrutkovania. ,

Twin-Hammer
REDATS P-220 má mechanizmus Twin Hammer (angličtina - dvojité kladivo). To je vynikajúci pracovný výkon pri „ťažkých skrutkách“. Ako to funguje? Dve kladivá rotujú súčasne okolo vretena a narazia súčasne z obidvoch strán, čo vytvára vysoký krútiaci moment počas prvých otáčok rotora.

Žiadne „priľnavosť za studena“
Telo kľúča je vyrobené zo špeciálneho kompozitu zabezpečujúceho tzv „teplý dotyk a pevné uchopenie“. Rukoväť bola navyše potiahnutá mäkkým protišmykovým materiálom. Toto riešenie vám poskytne pohodlie vo všetkých podmienkach!
Bezproblémová prevádzka po celé roky
P-220 má veľmi pevné mechanizmy. Životnosť materiálov robí prácu s týmto kľúčom ešte zábavnejšou. Tvrdené a karburizované vreteno sa pri intenzívnej práci nedeformuje.

6 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Follow us on Facebook