Informace

Najpredávanejšie produkty

Zobrazené produkty

Štítky

Invertorová zváračka IGBT-201VP VERKE PREMIUM

V75011

Nový produkt

VERKE

Invertorová zváračka MMA PREMIUM LINE

Viac detailov

Tento produkt už nie je dostupný

120,00 € s DPH

Detaily

Invertorová zváračka VERKE PREMIUM LINE je špičkové MMA zváracie zariadenie (zváranie širokou škálou obalených elektród). 
Vďaka použitiu modernej technológie IGBT a vysokokvalitných komponentov sú ideálne pre profesionálne zváracie práce súvisiace s automobilovým priemyslom, oceľovými konštrukciami a inými.
Najnovšia tu použitá technológia, precíznosť a kvalita spracovania ako aj optimálne zvolené parametre z neho robia mimoriadne funkčný nástroj.
Je určený na vykonávanie širokého spektra zváracích úloh v rámci metódy MMA, umožňuje zváranie prvkov a konštrukcií z uhlíkových, nerezových, pozinkovaných a liatinových ocelí s použitím vhodných obalených elektród (rutil, celulóza, bázická, pozinkovaná oceľ , nerezová oceľ INOX) vo všetkých najpopulárnejších priemeroch a požadovaných položkách.
Plynulá regulácia a digitálne zobrazenie aktuálneho nastavenia umožňujú výber optimálnych parametrov v závislosti od druhu a hrúbky spracovávaných materiálov a použitých elektród.
Zariadenie má integrovaný chladiaci systém (termostat a ventilátor), ktorý chráni pred prehriatím a výrazne predlžuje dobu neprerušovanej prevádzky.
Je vybavený funkciami optimalizácie zváracieho oblúka HOT START (podporuje zapálenie oblúka), ARC FORCE (stabilizuje oblúk pri kolísaní jeho dĺžky) a ANTI STICK (znižuje priľnutie elektródy k materiálu spracované).
Zváračka používa štandardné sieťové napájanie 230 V.
Malá hmotnosť a kompaktné rozmery umožňujú pohodlnú prepravu prístroja a prácu vo výškach, ako aj jednoduché skladovanie.
Celé to bolo zabalené v praktickom kufríku. TECHNICKÉ DÁTA: menovité napätie 230 V-50 Hz absorbovaný výkon: 7,1 kVA nastavenie zváracieho prúdu: 20-200 A pracovný cyklus: 60% priemer elektródy: 2,5-4,0 zapálenie oblúka: kontakt stupeň krytia: IP21 ventilátor Tepelná ochrana displej LCD

7 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Follow us on Facebook